4um za DeVoJkE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um za DeVoJkE

4um za devojke...Bez decaka molicu...Devojke poseduju ceo svet!!!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Fensi devojke...

Ići dole 
+13
dora_95
pinkiegirl
~mrkvili~
Maki
Kathy!
anja_94
Sweet_Wampyre
Lollipop
~AnGeLoR~
*Dulce Gatita*
taychi
Emily'93
##N@tsi##
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
##N@tsi##
Admin
Admin
##N@tsi##


Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 28
Raspoloženje : Grizem!!!:-)
Datum upisa : 26.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeUto Jul 29, 2008 1:15 pm

Skoro sve devojke koje znam su fenserke...Ustvari,jedina devojka koja nije fensi u mom odaljenju sam ja... Very Happy Mnogi se ne slazu po pitanju toga sta znaci biti fensi...Sta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
https://4um-girls.forumsr.com
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeUto Jul 29, 2008 7:03 pm

Pa ja bas ne volim fenserke...Drobo,ne volim one koje poznajem...Obicno su f*** i sl.Ja i moje dve drugarice jedine nismo bile fenserke iz mog bivseg odeljenja..Aod osmaka jos jedino TOM-TOM,i niko vise...Ima jedna grupa devojcica iz druge skole zovu se fenserke,sve su f***,upoznala sam ih.
Nazad na vrh Ići dole
taychi
Forum baby
Forum baby
taychi


Broj poruka : 19
Datum upisa : 30.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 1:06 am

omg...Banja Luka je poona fenserki...samo shto iz pashtete ne izlecu...ma smuchi mi se samo kad prodjem gradom...nas(mene i mpoje BF..) kad vide...ne mogu da veruju koliko smo otkachen i shto NISMO fenserke iliti fuxetine...blah....sve u svemu..ne podnosim ih....zgade mi zivot chim ih vidim..blahg....fenserke DOWN....cool cure UP... 8) 8)
Nazad na vrh Ići dole
##N@tsi##
Admin
Admin
##N@tsi##


Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 28
Raspoloženje : Grizem!!!:-)
Datum upisa : 26.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 1:49 am

Ja sam do pre par nedelja bila fenserka,ali jednostavno mi se smucilo da slusham fensi muziku,da se tako ponasham i oblachim...Kod nas biti fensi zna ci biti ili fixa ili good girl tj. mamina princeza...Meni se smucilo da slusham sve oko sebe,pa sam sad u punk-emo fazonu...Ma, to je moj lifestyle!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://4um-girls.forumsr.com
taychi
Forum baby
Forum baby
taychi


Broj poruka : 19
Datum upisa : 30.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 1:53 am

e soz ondaK...ali kod nas je zonfa..mamine princeze smo pred mama a ovako...oj bog ti pomogo...zbljux...mrzim ih.....blah.....
Nazad na vrh Ići dole
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 10:35 am

Mi nemamo mamine princezice,imamo tatine...Ove neke ubagovane fuxetine koje zovu taticu za sve...Pa i kad neko prospe sok na njih!!!Ja sam se svadjala sa pola skole,posto vecinu moje skole cine fuxe,niko nista ne sme da im kaze,ali zato ja...Prisla ja nekim dvema pre par dana i pitam i koji problem imaju,one pocele da mucaju i da se vade...Ma fuxe male...Da imam neki dobar razlog pa da mogu da ih bijem,a ovako...
Nazad na vrh Ići dole
##N@tsi##
Admin
Admin
##N@tsi##


Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 28
Raspoloženje : Grizem!!!:-)
Datum upisa : 26.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 1:27 pm

Kod nas ima puno fenserki,i ima onih koje su sooper...I koje su bash prijatne...
Nazad na vrh Ići dole
https://4um-girls.forumsr.com
*Dulce Gatita*
Forum girl
Forum girl
*Dulce Gatita*


Ženski
Broj poruka : 258
Godina : 29
Lokacija : *Siempre con Dul*
Raspoloženje : Trenutno je oke!!!
Datum upisa : 08.08.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimePon Avg 11, 2008 9:27 pm

Kod nas je school pooona ti tzw,fensi napucanih "riba"!!!!Skoro swe su ku*we,a neke nisu ku*we,ali se prawe da jesu!!!!
Obozawam da ih zezam,a one se pale kao shibice!!!!
Hwala bogu nisam jedna od njih i nikad ne bih bila!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~AnGeLoR~
Forum baby
Forum baby
~AnGeLoR~


Broj poruka : 44
Datum upisa : 14.09.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 9:20 pm

U gimn ima jedna grupica od otprilike 10 dewojaka koje su swe do jedne fuxe,ku*we i otalo...E to su fenserke...A ja imam,tj imala sam swojih momenata-wideli ste sliku,kad sam bila kao fenser...To se MENI deshawa jednom u 5 meseci...A owe liqshe dolaze u shkolu sa shtiklama od po 12 cm...Mrzim ih swe do jedne,pre su kao neshto htele da biju moje drugarice,ali su "odustale jer ne padaju na taj niwo"...Joj kad sam chula,doshlo mi da zalepim Bozhici zhwaku u kosu...Dewojke su '92 godishte,a ponashaju se kao kretenke...Strashno...!
Nazad na vrh Ići dole
Lollipop
Baby Girl
Lollipop


Broj poruka : 97
Datum upisa : 07.08.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 2:51 pm

Slazem se da su one obicno fux* ali i ma izuzetaka... Pretpostavljam. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 10:17 pm

Ima izuzuzetaka...Ja znam jedan...
Nazad na vrh Ići dole
##N@tsi##
Admin
Admin
##N@tsi##


Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 28
Raspoloženje : Grizem!!!:-)
Datum upisa : 26.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 10:20 pm

Ja znam puno izuzetaka....lol
Nazad na vrh Ići dole
https://4um-girls.forumsr.com
Sweet_Wampyre
Forum girl
Forum girl
Sweet_Wampyre


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 29
Lokacija : where the music takes me
Poso/dokolice : singing,playing piano and guitar
Datum upisa : 09.09.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 2:55 pm

Emily'93 ::
Mi nemamo mamine princezice,imamo tatine...Ove neke ubagovane fuxetine koje zovu taticu za sve...Pa i kad neko prospe sok na njih!!!Ja sam se svadjala sa pola skole,posto vecinu moje skole cine fuxe,niko nista ne sme da im kaze,ali zato ja...Prisla ja nekim dvema pre par dana i pitam i koji problem imaju,one pocele da mucaju i da se vade...Ma fuxe male...Da imam neki dobar razlog pa da mogu da ih bijem,a ovako...

ekskjuz mi?imma daddy's little girl I love you

blah..bila nekada...nemam sad wishe chija da budem..shmrtz..i feel aloooneee..
serem..prezhiwela sam swashta i owo tju




da razjasnim prwo neshto..razlichito je biti fuxa i biti fansy tj. u toku modnih dogadjaja..dosta mojih drugarica su tzw. fenserke..qrac moj..samo se oblache "moderno" ili kako god da nazowemo to a owako su faking otkachene dewojke i obozhawam ih..<3

mada ruku na srce u shkoli ima josh samo 1 mozhda 2 dewojke [dewojchitze..kako god] koje su u nekom swom fazonu xD

ja furam ono shto se meni swidja..ne bi mi bio problem u shkolu da dodjem sa krestom,u iscepanim farkama i sex pistols maji i martinama..
a tako mi ne bi ni benetton kaputitj i haljinica bio problem...[nije se deshawalo,mada da me pitaju..da shto da ne xD ako ti je stalo da me widish takwu ewo..]
mogu swe..
ja sam i dalje ja
i swi to znaju bez obzira shta obuchem

swoje stawowe i stil sam jasno ispoljila prwi dan u toj shkoli zbog chega sam stekla poshtowanje a i prijateljstwa..
treba samo biti ti..
ne kopija nechega..
zbog toga mi biti "fansy" ne ide u glawu..
msm one su swe iste..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/sweet_wampyre
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 10:00 pm

Ja sam se nekad naj normalnije oblacila,ali vec tri godine sam u svom fazonu,i svidja mi se to...Svi su videli u srednjoj kako sam dosla prvi dan u skolu,tako sam i upoznala prave ljude,i svi su me prihvatili i postuju me,a ne kao oni seljaci iz osnovne prozivali su me svo vreme...
Nazad na vrh Ići dole
Sweet_Wampyre
Forum girl
Forum girl
Sweet_Wampyre


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 29
Lokacija : where the music takes me
Poso/dokolice : singing,playing piano and guitar
Datum upisa : 09.09.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:30 pm

mene swi poshtuju owakwu kakwa jesam..
a izgledala sam tzw "normalno" kad sam doshla
chak se i wetjini swidja shto se razlikujem
kazhu da sam jako dobar prijatelj
mogu da kazhem da i od lichnosti zawisi kako tje neko gledati na tebe
ne smesh da dash da te gaze..
bila punker,fenser,emo ili shta wetj..
ti si osoba kao i oni..
zasluzhujesh poshtowanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/sweet_wampyre
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimePon Okt 13, 2008 4:54 pm

Znam...Ali imala sam toliko problema sa nekim idiotima zbog ovakvog oblacenja da to nije normalno...Fenserke niko ne dira,ali zato ove sto nisu...
Nazad na vrh Ići dole
anja_94
Forum chic
Forum chic
anja_94


Ženski
Broj poruka : 506
Godina : 30
Datum upisa : 07.08.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:47 pm

Joj, kako me je juce iznerwirala jedna drugarica! Obukla se onako fensi , a obula STARKE. Neko to pomene, a ona kaze : "Pa sta, bitno je da sam u modi!" "&!@"@&!
Nazad na vrh Ići dole
http://crazyyears.the-talk.net
Kathy!
Forum baby
Forum baby



Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.08.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 2:25 pm

Ja nisam u tom fazonu...bezi bre...nema sanse...
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Forum girl
Forum girl
Maki


Ženski
Broj poruka : 202
Godina : 27
Lokacija : My emo world
Datum upisa : 21.08.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 3:05 pm

Moja skola je puna fensera...Takvi me prilicno nerviraju...Uzas,nikad ne bih mogla to da budem!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://cool4um.wow-wars.net
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 12:47 am

meni pricas...ja idem u medicinsku skolu...
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
Cool Baby
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 157
Godina : 33
Datum upisa : 05.11.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeSre Nov 05, 2008 11:42 pm

ja i jesam fenserka i nisam...razumete sta hocu da kazem?msm uglavno nosim baletanke,razne cipelice na stiklu,sizmice,razne fensi suknjice i majicice,ali nosim i starke,crne majice sa kostruskim glavama i tako,brdo lanaca oko vrata i na rukama...sve zavisi od raspolozenja,kada sam raspolozena onda sam fensi kad nisam onda sam ono drugo i tako...
Nazad na vrh Ići dole
pinkiegirl
Forum girl
Forum girl
pinkiegirl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 29
Lokacija : net
Poso/dokolice : setanje
Raspoloženje : lepo ;)
Datum upisa : 23.11.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 12:24 am

anja_94 ::
Joj, kako me je juce iznerwirala jedna drugarica! Obukla se onako fensi , a obula STARKE. Neko to pomene, a ona kaze : "Pa sta, bitno je da sam u modi!" "&!@"@&!

to nije fenserka nego samo pokusaj...

nemam nista protiv fenserki... naj drugarica mi je sva fensi i uopste nije uobrazena i f*xa ...

i poznajem jos mnogo takozvanih fenserki i sve su mi super... to da je fenserke f*xe je obicne predrasuda... ali naravno postoje one koje bih rado zadavila angry angry angry ali to su obicni pokusaji "fenserisanja" ... a ima i nekih "skejterasa" & co koji se duvaju da su posebni jer se oni razlikuju od mene i da su zbog toga nadprosecni angry angry ... sve u svemu u kom god fazonu neko bo moze biti f*xa!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 29
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 1:38 am

pinkiegirl ::
[


nemam nista protiv fenserki... naj drugarica mi je sva fensi i uopste nije uobrazena i f*xa ...

i poznajem jos mnogo takozvanih fenserki i sve su mi super... to da je fenserke f*xe je obicne predrasuda... fire: ... sve u svemu u kom god fazonu neko bo moze biti f*xa!!!


Konacno da i ja odgovorim na ovo....Ne razumem zasto to da su "fenserke" one koje su fuxe, koje su opterecene oblacenjem itd...Mislim da vecina fura bas taj stil Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sweet girl . . .
Forum baby
Forum baby
Sweet girl . . .


Ženski
Broj poruka : 21
Godina : 28
Datum upisa : 01.12.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimePon Dec 01, 2008 1:44 pm

pa ja sam fancy . . .nisam fuxa narawno!!!!!!!jednostawno pratim modne trendowe . .
Nazad na vrh Ići dole
Emily'93
Admin
Admin
Emily'93


Ženski
Broj poruka : 421
Godina : 31
Lokacija : WoRLd Of RoCK
Poso/dokolice : Prozivanje fuxi! ;)
Raspoloženje : Ubicu nekoga!!!!!!!!
Datum upisa : 29.07.2008

Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 1:05 pm

hmmm...to sto je neko fenserka ne znaci da je fuxa naravno.ali kod mene je i u borci i u skoli tako,da su skoro sve fenserke fuxe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fensi devojke... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fensi devojke...   Fensi devojke... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fensi devojke...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ovo je forum za devojke
» FORUM ZA DEVOJKE
» zdravo devojke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um za DeVoJkE :: Our life :: Passion for fasion-
Skoči na: