4um za DeVoJkE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um za DeVoJkE

4um za devojke...Bez decaka molicu...Devojke poseduju ceo svet!!!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Soulmate..<3

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sweet_Wampyre
Forum girl
Forum girl
Sweet_Wampyre


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 29
Lokacija : where the music takes me
Poso/dokolice : singing,playing piano and guitar
Datum upisa : 09.09.2008

Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:04 pm

ne mislim na srodnu dushu tipa dechka..ne...
mislim na onu osobu koja iako ti nije u rodu osetjash kao da ti je bliznakinja
uwek imate o chemu da prichate,razumete se u potpunosti,to je osoba u koju imate najwishe powerenja..osoba koju mozhesh da pozowesh u 4 ujutru makar da zatrazhish kashichicu kafe i shetjera..
da li imate takwu osobu??
kako ste je nashli?koliko wam je trebalo?i znachi li wam ta osoba toliko koliko i wi njoj..?koliko je zaista wolite i cenite?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/sweet_wampyre
Sweet_Wampyre
Forum girl
Forum girl
Sweet_Wampyre


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 29
Lokacija : where the music takes me
Poso/dokolice : singing,playing piano and guitar
Datum upisa : 09.09.2008

Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:15 pm

Ja sam nashla dwe takwe osobe..s tim shto mi je jedna kao bliznakinja..ali bukwalno..a druga mi je bash najbolja drugarica..

Jowana
a.k.a Jotzi,Dzo,Jotz,Mawi


ona je stwarno jedno diwno bitje..obozhawam je..upoznala sam je owe..oh well,proshle godine u februaru na jednom forumu..u pochetku se nismo nishta posebno druzhile..medjutim wremenom sam postala na neki nachin zawisna od nje.ne prodje dan da se ne chujemo..jednostawno imam potrebu da pricham s njom stalno..zasmejawa me,razume me,ume da me uteshi..diwna je..moje je godishte [mladja je 9 meseci od mene] i imamo isto mishljenje skoro o swemu zbog chega smo postale kinda cyber blizantzi..obozhawam je,nadam se da tju je uskoro uzhiwo wideti..i nadam se da tje owo nashe prijateljstwo trajati <333


Natalia
a.k.a Nani,Naan


za nani mogu stwarno da kazhem da je najbolja drugarica koju sam ikad imala..upoznala sam je isto gde i jotzi a ni s njom u pochetku nisam bila u 3pu najbolje drugarice..ali stwari se menjaju..kako smo wishe prichale shwatile smo kako imamo wishe zajednichkih stwari..njoj mogu oko swega da se obratim i uwek me razume,uwek mi pomogne<3 poshto je 2 godine starija od mene ponekad ume i da bude u nekom 3pu da je ,je l' da -pametnija,starija zrelija i sl.ali nikad se ne bunim..:]jer to ume da me sprechi naprawim neko sranje xDD
bilo je i prilika kad sam bila u skrnawom raspolozhenju i werujte mi nazwala sam je u po notji i nije bila od onih koje bi da me zadawe shto sam ih probudila..pomogla mi je i zbog toga sam joj stwarno zahwalna<3 za razliku od jotz nani sam widela uzhiwo..ali se nadam da tjemo se u nowoj godini josh cheshtje widjati i da tje owo prijateljstwo zaista biti za ceo zhiwot <333

wolim ih obe puno i swe bi dala za njih
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/sweet_wampyre
Amy_Lee
Baby Girl
Amy_Lee


Ženski
Broj poruka : 65
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2009

Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:01 pm

Ne...................................................................................................
Soulmate..<3 223650
imam jako dobre drugarice,ali ne verujem da bih sa njima mogla to si napisala
Nazad na vrh Ići dole
Sweet_Wampyre
Forum girl
Forum girl
Sweet_Wampyre


Ženski
Broj poruka : 330
Godina : 29
Lokacija : where the music takes me
Poso/dokolice : singing,playing piano and guitar
Datum upisa : 09.09.2008

Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 7:04 pm

jbg..ali isto tako kao shto kazhu da swako ima srodnu dushu po pitanju momaka takodje werujem da swako mozhe da nadje i takwog prijatelja/prijateljicu..
samo treba bolje trazhiti i proshiriti widike..ni jedna od njih dwe ne zhiwi u NS-u..upoznala sam ih preko neta..ali opet osetjam kao da se znamo ceo zhiwot<3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/sweet_wampyre
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 7:51 pm

Nemam nekog takvog.....Imam jednu dobru drugaricu, ali daaaleko od "srodne duse"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Soulmate..<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soulmate..<3   Soulmate..<3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Soulmate..<3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um za DeVoJkE :: Our life :: Porodica i prijatelji-
Skoči na: