4um za DeVoJkE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um za DeVoJkE

4um za devojke...Bez decaka molicu...Devojke poseduju ceo svet!!!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Koju vise volite?

Ići dole 
+4
~mrkvili~
Maki
anja_94
dora_95
8 posters

Koju teniserku vise volite?
Ana Ivanovic
Koju vise volite? Vote_lcap40%Koju vise volite? Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Jelena Jankovic
Koju vise volite? Vote_lcap60%Koju vise volite? Vote_rcap
 60% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 10
 

AutorPoruka
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimeČet Nov 20, 2008 7:25 pm

Da li vise volite Anu Ivanovic ili Jelenu Jankovic? lood
Nazad na vrh Ići dole
anja_94
Forum chic
Forum chic
anja_94


Ženski
Broj poruka : 506
Godina : 29
Datum upisa : 07.08.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimePet Nov 21, 2008 8:29 pm

Anu... Jelena me malo nerwira, al je i ona ok...!
Nazad na vrh Ići dole
http://crazyyears.the-talk.net
Maki
Forum girl
Forum girl
Maki


Ženski
Broj poruka : 202
Godina : 27
Lokacija : My emo world
Datum upisa : 21.08.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 1:31 pm

anja_94 ::
Anu... Jelena me malo nerwira, al je i ona ok...!
Nazad na vrh Ići dole
http://cool4um.wow-wars.net
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimeSub Nov 22, 2008 7:19 pm

I ja isto vise volim Anu...Imam utisak da je Jelena zbog necega ljubomorna na nju, zbog njenih izjava, a i nekako jednostavno mi je bolja Ana Wink
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
Cool Baby
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 157
Godina : 33
Datum upisa : 05.11.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 11:09 pm

Anu vise volim kao osobu a Jelenu kao teniserku.Msm ja Anu jako volim ali ona se brate uopste ne trudi na terenu...Tj. sve je super dok ne pocne da gubi,cim pocne da gubi skroz se izgubi i pojma nema kad i kako treba da udari loptu,znaci uopste nema plan B u igri a da ne kazem C,jednostavno cim pocne da gubi ona se predaje,i skoro uopste se ne trudi da taj rezultat preokrene u svoju korist.Dok je Jelena sa druge strane skroz drugacija po tom pitanju.Ja bas redovno pratim tenis i Jelena bas totalno ulaze sebe u igru,znaci ona se ni u jednom trenutku meca ne predaje osim ako je neka ozbiljna povreda u pitanju...Secam se prosle godine sto je igrala za reprezentaciju msm protiv Slovacke,nisam sigurna...Taj njen mec necu zaboraviti dok sam ziva.Znaci ona se jedva odzavala na nogama,cele noge su joj se grcile...Ali ona i pored toga nije htela da odustane,trcala je po terenu i udarala loptu kako kog zna i ume a u isto vreme je lila suze zbog bolova...I na kraju meca se samo srusila,na rukama su je izneli sa terena jer nije mogla da stane na noge ali ipak ona je pobedila
Nazad na vrh Ići dole
pinkiegirl
Forum girl
Forum girl
pinkiegirl


Ženski
Broj poruka : 218
Godina : 29
Lokacija : net
Poso/dokolice : setanje
Raspoloženje : lepo ;)
Datum upisa : 23.11.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 11:42 pm

glasala sam za jelenu jer mi je ana postala bas bazveze...
Nazad na vrh Ići dole
http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimePon Nov 24, 2008 2:19 pm

~mrkvili~ ::
Anu vise volim kao osobu a Jelenu kao teniserku.Msm ja Anu jako volim ali ona se brate uopste ne trudi na terenu...Tj. sve je super dok ne pocne da gubi,cim pocne da gubi skroz se izgubi i pojma nema kad i kako treba da udari loptu,znaci uopste nema plan B u igri a da ne kazem C,jednostavno cim pocne da gubi ona se predaje,i skoro uopste se ne trudi da taj rezultat preokrene u svoju korist.Dok je Jelena sa druge strane skroz drugacija po tom pitanju.Ja bas redovno pratim tenis i Jelena bas totalno ulaze sebe u igru,znaci ona se ni u jednom trenutku meca ne predaje osim ako je neka ozbiljna povreda u pitanju...Secam se prosle godine sto je igrala za reprezentaciju msm protiv Slovacke,nisam sigurna...Taj njen mec necu zaboraviti dok sam ziva.Znaci ona se jedva odzavala na nogama,cele noge su joj se grcile...Ali ona i pored toga nije htela da odustane,trcala je po terenu i udarala loptu kako kog zna i ume a u isto vreme je lila suze zbog bolova...I na kraju meca se samo srusila,na rukama su je izneli sa terena jer nije mogla da stane na noge ali ipak ona je pobedila

Tu si u pravu wink
Nazad na vrh Ići dole
Nataly
Forum baby
Forum baby
Nataly


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 28
Datum upisa : 22.11.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:27 pm

ANU!
Nazad na vrh Ići dole
CLOE
Cool Baby
CLOE


Ženski
Broj poruka : 118
Godina : 28
Datum upisa : 14.09.2008

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimePet Nov 28, 2008 9:55 pm

Glasala sam za Jelenu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://talktalk.forumotion.net/
Anya Eshott
Forum baby
Forum baby
Anya Eshott


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 33
Lokacija : New York City :)
Poso/dokolice : Student
Raspoloženje : ....
Datum upisa : 27.12.2010

Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitimePon Dec 27, 2010 1:24 am

JJ! Ana me užasno nervira!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koju vise volite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vise volite?   Koju vise volite? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koju vise volite?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li volite da citate knjige?
» Here is GIRL(ne znam ni ja vise cija sam)
» Koju muziku najvise slusate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um za DeVoJkE :: Other :: Ankete-
Skoči na: