4um za DeVoJkE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um za DeVoJkE

4um za devojke...Bez decaka molicu...Devojke poseduju ceo svet!!!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 S.O.S.-ljubawni problemi

Ići dole 
+14
Amy_Lee
SeXy-Meee
DrAgAnA
strankinja*sa*plavi*eyes
~mrkvili~
Emily'93
dora_95
anja_94
CLOE
~AnGeLoR~
Maki
##N@tsi##
Viki
*Dulce Gatita*
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Amy_Lee
Baby Girl
Amy_Lee


Ženski
Broj poruka : 65
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2009

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:14 pm

Da. Ocigledno je idiot!
Nazad na vrh Ići dole
KSgirlMC!
Forum baby
Forum baby
KSgirlMC!


Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.08.2008

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 11:58 pm

Ja imam problem ali ne bih da a pishem owde...:] pa ko ima wremena za bacanje nek mi poshalje pm i nap cu mu moj problem...Hwala unapred :]]]
Nazad na vrh Ići dole
dora_95
Admin
Admin
dora_95


Ženski
Broj poruka : 777
Godina : 28
Lokacija : Melburn
Datum upisa : 29.07.2008

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimePet Apr 03, 2009 2:39 pm

Pa napisi ovde , da cujes vise misljenja ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
KSgirlMC!
Forum baby
Forum baby
KSgirlMC!


Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.08.2008

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimePon Apr 20, 2009 9:48 pm

a sorry...:[!Nap cu tebi na pm...i ako neko owde postawi post da oce poslacu mu...sry stw!
Nazad na vrh Ići dole
_maWa_
Forum baby
Forum baby



Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 30
Datum upisa : 08.07.2009

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 2:36 am

E pa ovako...ja iam jedan BIG problem,bila sam sa jednim deckom koji je moje godiste i imali smo oboje 15 god...ono kao nezrela veza,probali smo vise puta i nijednom nije uspelo uvek je on raskido iz meni neznanog razloga cak je i jednom druga bila u pitanju...ali me je uvek istom pricom vracao...ja sam se mnogo zaljubila i onda kada sam videla da je bas poceo da me odbija ja sam digla ruke od svega mi nismo pricali oko 3-4 meseca znaci nikakav kontakt i onda smo nesto poceli preko moba da se dop. i on je meni reko da se seca da smo se otprilike u ovo vreme upoznali sto je mene bas iznenadilo...nisam ocekivala da se on seca takvih ,,sitnica''... proslo je skoro godinu dana i mi smo sada trenutno u istom drustvu prvo smo se kulirali maksimalno a kada smo videli da je to vrlo tesko krenuli smo pomalo da razgovaramo...na pocetku me uopste decko nije ni gledao u oci kada je razgovarao i to su bili kratki odgovori do juce kada smo se nesto u drustvu medjusobno ispaljivali i on je mene gore ispalio...ja sam se okrenula i otisla sa drugaricom u kafic...posle neki 15min on se tu stvorio zagrlio me je i pitao da li sam jos uvek ljuta ja sam rekla da jesam i onda je on mene kao tu molio da se odljutim i uhvatio me za ruku,zatim me je poljubio u obraz i ostao da sedi sa nama ....posle je doslo celo drustvo i krenuli smo da razgovaramo na neke druge teme...mislim da se meni stara osecanja vracaju...ali ja ne znam kako da se ponasam prema njemu.,i da li to on hoce da se mi pomirimo :S HELPPP !!! Sad(( baby
Nazad na vrh Ići dole
Nina 96*
Forum baby
Forum baby



Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 27
Lokacija : sOmbor
Poso/dokolice : ...
Raspoloženje : zaljoObljenoO
Datum upisa : 02.09.2009

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 6:07 pm

e caos...e owak...swidja mi se jedan dechko ali ima 18,5 godina..znamo swe i to swe...ali ne bash neshto...on mi se chak ne jawi kad me widi...dodje nekad kod nas i ja kod njega ali to je swe...ja sam za njega klinka...shta da radiiim?HELP!
Nazad na vrh Ići dole
cicaa
Forum baby
Forum baby



Muški
Broj poruka : 2
Godina : 25
Datum upisa : 17.09.2011

S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 17, 2011 5:24 pm

Zaljubljena sam u decka koji je najbolji drug mom bratu.Upoznala sam ga pre tacno 4 godine. I od tada mi se svidja. Mislila sam ako mu priznam da ga volim, da ce mi on ljubav uzvratiti. Ali na moju poruku nije odgovorio. Kada bih ga srela pravio se da me ne poznaje.Samo je jednog dana posle moje poruke rekao ,,zdravo,, , samo me pogledao i okrenu glavu. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: S.O.S.-ljubawni problemi   S.O.S.-ljubawni problemi - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
S.O.S.-ljubawni problemi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um za DeVoJkE :: Our life :: Ljuuubav-
Skoči na: