4um za DeVoJkE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4um za DeVoJkE

4um za devojke...Bez decaka molicu...Devojke poseduju ceo svet!!!
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Skolske odvale...

Ići dole 
+3
anja_94
jaca95
##N@tsi##
7 posters
AutorPoruka
##N@tsi##
Admin
Admin
##N@tsi##


Ženski
Broj poruka : 830
Godina : 28
Raspoloženje : Grizem!!!:-)
Datum upisa : 26.07.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimeUto Jul 29, 2008 12:38 am

Za vreme chasova je ultra mega giga dosadno...Ali tu je uvek neko ko neshto lupi...Pa,pishite te odvale
Nazad na vrh Ići dole
https://4um-girls.forumsr.com
jaca95
Baby Girl
jaca95


Broj poruka : 61
Godina : 28
Datum upisa : 07.08.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 1:16 pm

imamo mi jednog druga koji oteze kad govori i sad na pochetku 5og razreda pita ga nastavnica matisha gde ti zivish i on kaze GOOOOORE i pokauje rukom na nebo mi smo se valjali od smeha! rolf rolf rolf rolf rolf rolf rolf rolf rolf Skolske odvale... 956225 Skolske odvale... 956225 Skolske odvale... 956225 Skolske odvale... 956225
Nazad na vrh Ići dole
anja_94
Forum chic
Forum chic
anja_94


Ženski
Broj poruka : 506
Godina : 29
Datum upisa : 07.08.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimePet Avg 08, 2008 5:10 pm

Moja drugarica je na neko pitanje nastavnika istorije (ne znam koje, ne pratim na casovima smaranja!) trebala da odgovori sa " plebejci". Ona, naravno, nije znala odgovor, pa joj je neko sapnuo, a ona je, ocigledno, pogresno cula, pa je rekla PLEJBOJCI, a najgore od svega je to sto je ona bila ubedjena da je to odgovor, pa kada joj je nastavnik trazio da ponovi, ona je opet rekla PLEJBOJCI. Naravno, mi smo sepokidali od smeha! laie67
Nazad na vrh Ići dole
http://crazyyears.the-talk.net
jaca95
Baby Girl
jaca95


Broj poruka : 61
Godina : 28
Datum upisa : 07.08.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimePet Avg 08, 2008 10:07 pm

xe xe xe xe a kod nas ima puno odvala pa sad ne mogu da se setim kada pochne shkolska godina pisatju obetjavam!
Nazad na vrh Ići dole
strankinja*sa*plavi*eyes
Forum girl
Forum girl
strankinja*sa*plavi*eyes


Ženski
Broj poruka : 226
Godina : 31
Lokacija : pandemonium...
Datum upisa : 07.11.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimePet Nov 07, 2008 9:39 pm

Pita hemicar ko nije na c. i Bojana kaze:"Aleksandar Tosic... Profesore on je decak!" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
Cool Baby
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 157
Godina : 33
Datum upisa : 05.11.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 1:35 am

U osnovnoj skoli ja se krila sa drustvom u muskom wc-u,stalno smo tamo pusili cigarete,kad jedan dan naidje nastavnik tehnickog i krene da udje u wc,moje dve drugarice stale sa druge strane i guraju vrata da on ne bi mogao da udje...I on posto je normalno skontao da neko gura vrata sa druge strane pita koga ima unutra...A moja drugarica na to:"Nema nikoga nastavnice,prazan je wc!"
Nazad na vrh Ići dole
*Micy*95*
Forum baby
Forum baby
*Micy*95*


Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 28
Datum upisa : 18.12.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 1:37 pm

xD xD lol
ja ću pisati kad neko provali nešto sad se ne sećam
Nazad na vrh Ići dole
DuLcE_95
Forum baby
Forum baby
DuLcE_95


Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 29
Datum upisa : 23.12.2008

Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:52 pm

ne secam se...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skolske odvale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolske odvale...   Skolske odvale... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Skolske odvale...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi,SMS poruke,odvale & Co.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um za DeVoJkE :: Our life :: Od kolevke pa do groba najlepse je djacko doba.NIJE!!!-
Skoči na: